Principal ActualDe culise

De culise

Nu plâng că ești #oscars poză.stare de nervozitate.com / tzjuqWC1VK

- Fată albă comună (@CommonWhiteGrls) 27. februarie 2017

Brie Larson o felicită pe Emma Stone, câștigătoarea pentru cea mai bună actriță, în culise la #oscar

O postare distribuită de The Academy (@theacademy) pe ian. Februarie 2017 la 21:06

Știi ce e mai bine decât să câștigi? Privind prietenii tăi câștigând. @Academia

O postare distribuită de Brie (@brielarson) pe ian. Februarie 2017 la 22:33

Iubesc rochia mea vintage @Armani și bijuteriile @swarovski!! Mulțumim lui @RedCarpetGreenDress pentru că a făcut această zi specială. #RCGD # Oscars2017 și oh, mătușă Julia ?

O postare distribuită de Emma Roberts (@emmaroberts) pe ian. Februarie 2017 la 17:20

Vreau să le mulțumesc tuturor, de la departamentul de piese până la cei de pe linia de asamblare pentru asamblarea acestui pachet. @kaufmanfranco @tiffanyandco @karayoshimotobua @hairbyadir @marielwashere @robzangardi #oscars

O postare distribuită de Jessica Biel (@jessicabiel) pe 26. Februarie 2017 la 15:56

Duminica cel mai bine. #oscars #hiddenfigures ?: @jr

O postare distribuită de Pharrell Williams (@pharrell) pe ian. Februarie 2017 la 16:37

Eu și Eugenio Lopez în drum spre #oscar. Con #eugeniolopez Camino a los #oscares

O postare distribuită de Salma Hayek Pinault (@salmahayek) pe ian. Februarie 2017 la 15:41

Primul pas al #NicoleKidman pe covorul roșu al Oscarurilor

O postare distribuită de The Academy (@theacademy) pe ian. Februarie 2017 la 16:22

Post Oscaruri. Înainte de petrecere. Datoria bebelușului tată.

O postare distribuită de Jessica Biel (@jessicabiel) pe 26. Februarie 2017 la 22:55

#Oscar gata

O postare distribuită de Justin Timberlake (@justintimberlake) pe ian. Februarie 2017 la 17:05

Când copiii tăi se potrivesc cu tapetul ? #oscarweekend

O postare distribuită de Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) pe 26. Februarie 2017 la 22:44

Doamnă în roșu @albertaferretti ?

O postare distribuită de Heidi Klum (@heidiklum) pe 26. Februarie 2017 la 16:13

Uită-te la cățea asta sexy! (@katyperry arată și ea destul de fierbinte) @vanityfair #oscars

O postare distribuită de Derek Blasberg (@derekblasberg) pe 26. Februarie 2017 la 16:52

? #Oscar

O postare distribuită de Karlie Kloss (@karliekloss) pe ian. Februarie 2017 la 15:36

Încă nu-mi vine să cred. Emotionat pentru [email protected

O postare distribuită de Brie (@brielarson) pe ian. Februarie 2017 la 9:54

Primul pas al #RuthNegga pe covorul roșu al Oscarurilor

O postare distribuită de The Academy (@theacademy) pe ian. Februarie 2017 la 14:29

Primul pas al #JamieDornan și #AmeliaWarner pe covorul roșu al Oscarurilor

O postare distribuită de The Academy (@theacademy) pe ian. Februarie 2017 la 16:31

O privire în culise la @theofficialsting în timp ce se pregătește pentru viitoarea sa performanță la #Oscar.

O postare distribuită de The Academy (@theacademy) pe ian. Februarie 2017 la 18:02

#ad @DunkinDonuts #azi sunt aproape #redcarpetready, dar mai întâi un pic de timp fericit într-un colț liniștit cu ceașca mea de joe!!!

O postare distribuită de Octavia Spencer (@therealoctaviaspencer) în decembrie. Februarie 2017 la 14:47

Cel mai bun film Vominee Matt Damon #Oscar

O postare distribuită de Jimmy Kimmel (@jimmykimmel) pe ian. Februarie 2017 la 18:58

După o amestecare nebună de cea mai bună imagine, Ryan Gosling demonstrează că este încă elegant, rămânând până târziu și făcând poze cu invitații #Oscars pic.stare de nervozitate.com / APjVe6FNHJ

- Chris Gardner (@chrissgardner) 27. februarie 2017

Isus și Dumnezeu plănuiesc viitorul lumii. #Oscar poza.stare de nervozitate.com / lg8wLD9dtT

- ciudat (@TheJCap) 27. februarie 2017

Familia mea. Vă mulțumim tuturor pentru dragoste și sprijin!

O postare distribuită de Viola Davis (@violadavis) pe ian. Februarie 2017 la 18:30

Categorie:
Aceste semne zodiacale s-au schimbat din cauza pandemiei
Cei mai tari pantofi de vara de dama de la branduri italiene